Wyprzedaż DODATKOWE -10% z kodem: FEM10# 🌷🌷🌷

WYGENERUJ FORMULARZ ZWROTU


Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym wskazana przez Państwa osoba trzecia (inna niż przewoźnik) weszła w posiadanie rzeczy. Jeżeli przedmiotem umowy jest wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, termin ten wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym wskazana przez Państwa osoba trzecia (inna niż przewoźnik) weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.

1) Klienci, którzy dokonali zakupu bez rejestracji:

• Otworzyć maila z potwierdzeniem odbioru zamówienia
• Kliknąć w odnośnik do strony zawierającej elektroniczny formularz zwrotu: https://femestage.com/zglos-zwrot.html
• Wprowadzić numer zamówienia oraz adres e-mail podany przy składaniu zamówienia
• Zostaną Państwo przekierowani na stronę elektronicznego formularza zwrotu, gdzie należy wybrać zwracane produkty i uzupełnić niezbędne dane zgodnie z instrukcjami na ekranie

2) Klienci, którzy dokonali zakupu po zalogowaniu:

• Zalogować się na Konto Klienta na stronie https://femestage.com/login.html
• W historii zakupów wybrać numer zamówienia
• W szczegółach zamówienia wybrać „formularz zwrotu/reklamacji online”

Wygenerowany formularz w formacie PDF jest wysyłany na adres skrzynki mailowej klienta.
Towar prosimy odesłać na adres:

Dział Zwrotów femestage.com
Magazyn Centralny
ul. Dąbrowskiego 4
93-173 Łódź

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Państwa (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia, innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.

Proszę odesłać lub przekazać do dowolnego salonu stacjonarnego zwracaną rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin odstąpienia od umowy jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Koszty dostarczenia zwracanego towaru ponosi klient.

W razie problemów z dokonaniem zwrotu prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Najczęściej szukane